مرکز مجازی مهدویت

من راننده تريلي هستم!

نوشته اي كه در ذيل مي آيد، نامه صادقانه يكي از ارادتمندان امام مهدي(عجل الله تعالی فرجه الشریف) مي باشد كه در چند نوبت به مركز تخصصي امامت و مهدويت ارسال شده است. آقاي مالك رضايي از بچه هاي جنگ و جانباز دفاع مقدس است. او به اقتضاي شغلش كه رانندگي است، 74 ماه در جبهه هاي حق عليه باطل حضور داشته و آن طور كه از نامه اش بر مي آيد، خيلي با صفاست!
با هم گوشه هايي از نامه هاي سراسر مِهر او را مي خوانيم:
... اين حقير راننده تريلي ترانزيت مي باشم و به اكثر كشورهاي  اروپا رفته و مي روم و حتي در كشورهاي آسياي ميانه و خيلي علاقمند و شايق هستم كه بتوانم با راهنمايي شما بزرگواران براي ترويج و آشنايي ملتهاي اروپا با دين  مبين  اسلام، كمك كوچكي كنم. اگر خدا توفيق بدهد. انشاء الله!
... يادش بخير زمان جبهه و جنگ كه يك دانشگاه انسان سازي و تقوا بود و خوشا به حال آنانكه مدرك انسانيت و تقواي دروني را كه همان عشق به صاحب هستي بخش و خاندان معصومين (علیه السلام) است و عشق و پيمان بستن به معيارهاي انقلاب از آن دانشگاه عشق و شهادت، فارغ التحصيل شدند و پرواز بسوي حضرت عشق كردند.
آقاي رضايي در جاي ديگري مي گويد:
... در اين برهه از زمان، وظيفه شرعي و قانوني خود مي دانم كه براي آشنايي و شناخت ديگر ممالك جهان در رابطه با مولايمان آقا امام زمان حضرت مهدي(عج) از دل و جان خدمت نمايم....
من شغلم راننده تريلي ترانزيت مي باشد و اكثر كشورهاي اروپا را تا كشور اسپانيا مي روم و حاضرم هر گونه خدمتي براي آشنايي ديگر ملل اروپا در رابطه با مولايمان آقا امام زمان روحي له الفدا انجام دهم!
با تشكر
ارادتمند، بنده خدا
مالك رضايي