مرکز مجازی مهدویت

سالروز وفات مادر وفا و ادب


من مات علی حب محمد و آل محمد، مات شهیدا

امروز سالروز وفات زن قهرمانی است که چهار فرزند رشید را تقدیم راه علی و آل علی نمود، که همگی در کربلا در صف عاشورائیان تحت لوای امام زمان خویش به شهادت رسیدند.
فاطمه کلابیه را (ام البنین) می خوانند چرا که مادر چهار پسر قهرمان بود که در راس آنها حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام بود.
آیا واقعا او مادر چهار فرزند است یا مادر همه فرزندانی که در راه اعتلاء کلمه حق در طول تاریخ خونبار تشیع با تبعیت از فرزندان آن بانوی فداکار در کربلا جام شهادت را سر کشیدند و مستانه و عاشقانه در راه احیاء فرهنگ امامت و ولایت جان خویش را تقدیم حضرت حق نمودند تا اسلام پایدار بماند و اسلامیان، زمینه ساز ظهور دولت مهدوی باشند.
عشق و علاقه ی ام البنین به علی و آل علی علیه السلام، از او بانوی با کرامتی را تولید کرد که تبیعت از سیره حضرت زهرا علیها السلام به دیگران (چگونه زیستن) را عملاً آموخت و در این راه پایداری نمود تا جائیکه با درک حیات طیبه، جانش را تقدیم خدا کرد تا جهانیان بدانند که اگر فاطمه را بهانه می کنید که او معصوم است و ما اینگونه نیستیم. پس اگر نمی توانیم با دختر پیامبر همراه شویم، لااقل باور کنند که ام البنین علیها السلام معصوم نبود ولیکن توانست پای خویش را در جای پای معصومین، خاصه حضرت زهرا علیها السلام قرار دهد.کانال مرکز مجازی مهدویت:


eitaa.com/mahdi313com