مرکز مجازی مهدویت

همایش‌های نرجسانه و دکترین مهدویت

 همایش‌های نرجسانه و دکترین مهدویت در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود‌ معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از برگزاری همایش‌های نرجسانه و دکترین مهدویت در آستانه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران خبر داد.

حجت‌الاسلام یاسین حسین‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درقم ، با تبریک اعیاد شعبانیه و عید نوروز، از برگزاری چهارمین ویژه‌ برنامه نرجسانه در مسجد مقدس جمکران خبر داد و اظهار داشت:این برنامه با رویکرد تجلیل و تقدیر از بانوان فعال در عرصه مهدویت برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این ویژه ‌برنامه به ‌صورت مجازی در مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود، ابراز کرد: امسال رویکرد این برنامه تقدیر از بانوان خیر فعال در حوزه مهدویت است که از یک خانم پاکستانی که در پروژه شبستان فاطمه الزهرا(ص) مشارکت داشته و یک خانم که خانه خود را وقف مسجد مقدس جمکران کرده تقدیر به عمل می‌آید.

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران یادآور شد: این برنامه عصر امروز پنجشنبه به‌ صورت مجازی و با حضور تعدادی از بانوان و با رعایت کامل شیوه ‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

وی برگزاری همایش دکترین مهدویت را در آستانه نیمه شعبان مورد توجه قرار داد و افزود: این همایش نیز روز جمعه از ساعت 9 صبح الی نماز مغرب و عشا با ارائه مقالات توسط محققین حوزه مهدویت برگزار می‌شود.

حسین‌آبادی سخنرانان این همایش را آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه کشور و آیت‌الله اراکی عضو مجلس خبرگان رهبری دانست و عنوان کرد: امسال همایش دکترین مهدویت با موضوع طرح کلی امامان و انبیا از آغاز تا انجام برگزار می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه همایش دکترین مهدویت تنها به‌صورت مجازی و از محراب مسجد مقدس جمکران پخش خواهد شد، تصریح کرد: علاقمندان می‌توانند از طریق لینک jamkaran.ir/live از این همایش استفاده کنند.

منبع:

درج شده در خبر گزاری قطره( پنجشنبه 5 فروردین ماه  1400)

در همین زمینه :

نظر شما :